Формули скороченого множення: 1) (5 - х)^2 2) (3а - 2)^2 3) c^2 -49


Ответы на вопрос

Отвечает Писаренко Саша.

Ось формули для скороченого множення, які відповідають заданим виразам:

1) (5 - х)^2 = 25 - 10х + x^2

2) (3a - 2)^2 = 9a^2 - 12a + 4

3) c^2 - 49 = (c + 7)(c - 7)

Зверніть увагу, що вираз (a - b)^2 = a^2 - 2ab + b^2 називається формулою квадрату різниці (a-b)^2. У вас в задачі ви множите дві однакові скобки (різницю) на себе, тому кожен елемент відповідного виразу підноситься до квадрата, і потім додаються до квадратів цієї різниці.

Отвечает Завьялов Даниил.

Объяснение:

Думаю это помогла в тебя