Використайте множення (x-y-9)(x-y-2) використовуючі формули скороченого множення Допоможіть

будьласка !!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Мирошниченко Павел.

(x-y-9)(x-y-2) = ((x-y)-9)((x-y)-2) = (х-у)² - 2(х-у) -9(х-у) +18 = х²-2ху+у²-2х+2у-9х+9у+18 = х²+у²-2ху-11х+11у+18