Виконайте множення, використавши формули скороченого множення: 1) ((m + n) - 1)(m + n) + 1); 2)(x -

(y + z))(x + y + z). 13​

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Катя.

Відповідь:

Пояснення:

    1) ((m + n) - 1)(m + n) + 1) = ( m + n )² - 1² = m² + 2mn + n² - 1 ;

   2) (x - (y + z))(x + y + z) = x² - ( y + z )² = x² - y² - 2yz - z² .