Тема: формули скороченого множення Використай потрібні формули:a) (3а -2)²=B) (m³ -0,1)(m³ + 0,1)

=б) (7а + 8b)²=г) (4х² +3у²)(3у² -4x²) =за правильну відповідь даю 15 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Зинченко Даниил.

Завдання:

a) (3а -2)²=

б) (m³ -0,1)(m³ + 0,1) =

в) (7а + 8b)²=

г) (4х² +3у²)(3у² -4x²) =

Пояснення:

Для виконання цього завдання скористаємося наступними формулами скороченого множення

а²-b²=(a-b)(a+b)

а²-b²=(a-b)(a+b)(a-b)²=a²-2ab+b²

а²-b²=(a-b)(a+b)(a-b)²=a²-2ab+b²(a+b)²=a²+2ab+b²

Розв'язання:

a) (3а - 2)² = (3а)² - 2*3а*2 + 2² = 9а²-12а+4

б) (m³ - 0,1)(m³ + 0,1) =(m³)² - 0,1² = m⁶ - 0,01

в) (7а + 8b)² = (7a)² + 2*7a*8b + (8b)² =

= 49a² + 112ab + 64b²

г) (4х² + 3у²)(3у² - 4x²) = (3y² + 4x²)(3y² - 4x²) =

= (3y²)² - (4x²)² = 9y⁴ - 16x⁴