1. Знайти невідомий член пропорції: 1)24 : 37=2 : x; 2)34/x=17/36. 2. За 5 зошитів заплатили 96

грн.Скільки коштують 12 таких зошитів? 3. В класі 32 учні. З них хлопців 75%.Скільки дівчат в класі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Флорес Анна.

Знайти невідомий член пропорції:

24 : 37 = 2 : x;

Для знаходження x, спершу поділимо 24 на 37, а потім поділимо результат на 2:

24 / 37 = 0,6486 (округлимо до 4 знаків після коми)

0,6486 / 2 = 0,3243 (округлимо до 4 знаків після коми)

Відповідь: x = 0,3243.

34 / x = 17 / 36;

Для знаходження x, перекладемо рівняння:

34 / x = 17 / 36;

Помножимо обидві сторони на x:

34 = (17 / 36) * x;

Тепер поділимо обидві сторони на (17 / 36):

34 / (17 / 36) = x;

Розрахунок:

34 / (17 / 36) = 68.

Відповідь: x = 68.

За 5 зошитів заплатили 96 грн. Щоб знайти вартість 1 такого зошита, поділімо суму на кількість зошитів:

96 грн / 5 зошитів = 19,2 грн за 1 зошит.

Тепер, щоб знайти вартість 12 таких зошитів, помножимо вартість одного на кількість:

19,2 грн/зошит * 12 зошитів = 230,4 грн.

Відповідь: 12 таких зошитів коштують 230,4 грн.

У класі 32 учні. З них хлопців 75%. Щоб знайти кількість дівчат в класі, відсоток хлопців потрібно відняти від 100%:

100% - 75% = 25%.

Це означає, що 25% учнів у класі - це дівчата.

Тепер знайдемо кількість дівчат, взявши 25% від загальної кількості учнів:

25% від 32 = (25/100) * 32 = 8.

Відповідь: в класі є 8 дівчат.