НЕРОЗУМІЮ ЧОМУ ВІДПОВІДЬ 13 -  ПРАВИЛЬНА??   16-(2*3):2= ?


Ответы на вопрос

Отвечает Шиян Диана.
16-(2*3):2= 16-3 = 8
Ответ 8
Отвечает Соколова Ксения.
Спочаку робиться множення і ділення а потім віднімання
2*3=6
6/2=3
16-3=13