Один з коренів квадратного рівняння 3х квадрат + bx-72=0 дорівнює 8. Знайти другий корень і b


Ответы на вопрос

Отвечает Die Ju.
3х^2 + bx - 72 = 0
X1 = 8
3•64 + 8b - 72 = 0
8b = 72 - 192
b = - 120 : 8
b = - 15
-----------
3x^2 - 15x - 72 = 0
3( x^2 - 5x - 24 ) = 0
D = 25 + 96 = 121 = 11^2
X1 = ( 5 + 11 ) : 2 = 8
X2 = ( 5 - 11 ) : 2 = - 3