Всем привет, помогите пожалуйста с заданием, вот: У двох папках була однакова кількість зошитів.

Після того, як з другої папки переклали до першої 6 зошитів, в першій папці стало в 3 рази більше зошитів, ніж у другій. Скільки зошитів було у кожній папці спочатку? Вот на русском (кому надо): В двух папках было одинаковое количество тетрадей. После того, как из второй папки переложили в первую 6 тетрадей, в первой папке стало в 3 раза больше тетрадей, чем во второй. Сколько тетрадей было в любой папке сначала?

Ответы на вопрос

Отвечает Рудницкий Родион.
Запишемо умову наступним чином:
папки     зошитів було, шт        зошитів стало, шт
   1                     х                              х+6
   2                     х                              х-6
Оскільки за умовою у другій папці зошитів стало втричі менше,то маємо рівняння:        3(х-6)=х+6                  Розв"язок:
                         3х-18=х+6
                         3х-х=6+18
                         2х=24   ,     х=12
Відповідь: у кожній папці спочатку було по 12 зошитів.