Знайдіть 6 член і суму 8 перших членів геометричної прогресії (bn),якщо b1=-64 і q=1/2


Ответы на вопрос

Отвечает Гаджиев Рамазан.
 b_{6} =-64*( \frac{1}{2} )^{5} =- 2^{6} *( \frac{1}{2} )^{5}=-2




Знаходимо суму нескінченної геометричної прогресії, так як q<1
S=   \frac{-64}{1- \frac{1}{2} } = \frac{-64}{  \frac{1}{2}} =-64*2=-128