Знайти різницю арифметичної прогресії, якщо а2=-3, а6=3


Ответы на вопрос

Отвечает Корнилова Елена.
 \left \{ {{ a_{6}=3 } \atop { a_{2}=-3 }} \right.\\\\ -\left \{ {{ a_{1}+5d=3 } \atop { a_{1}+d=-3 }} \right.
_____________
4d = 3 - (-  3)
4d = 6
d = 1,5