Знайдіть корінь рівняння (x+9)(x-2)-(x-5)(x+5)=-14


Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Маша.
(x+9)(x-2)-(x-5)(x+5)=-14
х
² + 9х - 2х - 18 - х²+ 25 = - 14
7х = - 25 + 18 - 14
7х = - 21
х = - 21 : 7
х = - 3

Проверка
(-3+9)(-3-2)-(-3-5)(-3+5)=-14
6 · (-5) - (-8)·2= - 14
- 30 + 16 = - 14
    -14 = - 14

Ответ: - 3