Водій, який перевозив за день 8т вантажу замість 6т за планом, виконав завдання на 2 дні раніше,

ніж планував. Скільки тонн вантажу перевіз водій?

Ответы на вопрос

Отвечает Пряничников Александр.
Пусть он перевёз х тонн, тогда
1. По плану он возил бы их х/6 дней
2. Фактически он их возил х/8 дней, что на 2 меньше, чем по плану, значит
х/8 +2 = х/6                *24
3х + 48 = 4х
х=48

Відповідь: Водій перевіз 48 тонн вантажу