Обчислити площу трапеції, основи якої дорівнюють 5 см і 7 см, а висота дорівнює 2 см


Ответы на вопрос

Отвечает Воробьёва Лиза.

 S=\frac{a+b}{2}\cdot h= \frac{5+7}{2}\cdot 2=12

Отвечает Шокбар Алмат.
S = (a + b)/2 * h = (5 + 7)/2 * 2 = 12 (см^2)