Спросить выраз (y+1)(3y-2) - 3y² і знайдіть його значення якщо у=-3


Ответы на вопрос

Отвечает Каримов Миша.
(у+1)(3у-2)-3у²=3у²-2у+3у-2-3у²=у-2|у=-3|=-3-2=-5.