переріз кулі площиною яка знаходиться на відстані 3 см вид центру кули , радиус кули 4 см. Знайти

площю сферы и обем кули

Ответы на вопрос

Отвечает Балафанова Аия.

умова некоректна

якщо радіус перерізу 4см, то за теоремою Піфагора радіус кулі

R=√3² +4² = √25 =5(cм) . Площа сфери S=4πR²=4·π·5²=100π(см²), а об'єм

кулі V=4/3πR³=4/3π·5³=500/3π