Знайти a23, якщо арифметична прогресія має вигляд 1) 3,7,11,15; 2) -5,-1,3,7


Ответы на вопрос

Отвечает Шарф Захар.

1)a1=3,a2=7,a3=11,a4=15,........, a23=?

d=a2-a1=a3-a2=a4-a3=-----, d=7-3, d=4

an=a1+(n-1)d

a23=3+22.4=3+88=91

a23=91

2)a1=-5, a2=-1,a3=3,a4=7

d=-1-(-5)=-1+5=4 , d=4

a23=-5+22.4=-5+88=83

a23=83