Бактерія потрапивши в живий організм наприкінці десятої хвилини ділиться на дві бактерії. Кожна з

них наприкінці наступних десяти хв також ділиться на дві бактерії і т.д. Знайдіть кількість бактерій що утворяться з однієї бактерії наприкінці першої години з моменту її потрапляння в живий організм

Ответы на вопрос

Отвечает Салмин Илья.

Якщо кожна бактерія через кожні 10 хв розділяється на дві, а нам потрібно дізнатися скільки бактерій буде через 1 годину, то у нас є таких 6 циклів по 10 хв. Тому, що в годині 60 хв.

Цикли:

1) 1×2=2 - бактерії

2) 2×2=4 - бактерії

3) 4×2=8 - бактерій

4) 8×2=16 - бактерій

5) 16×2=32 - бактерії

6) 32×2=64 - бактерії

Отже, наприкінці першої години з моменту потрапляння бактерії в живий організм всього утворилися - 64 БАКТЕРІЇ