Решите систему уравнений 2х-у=1 2х+у=3 3а-4b=2 5a+4b=14 4z-5y=1 5y-4z=3 6u-5u=6 5u-6u=-6 4p-2q=0

5p+2q=9 4n+13m=30 -13m-3n=-29

Ответы на вопрос

Отвечает Чижова Ксения.
Це рішити можна способом додавання
1)2х-у=1
+
2х+у=3
Ігрик і Грик скоротяться і буде
4х=4
х=1;
Тоді, 2×1+у=3
2+у=3;
у=3-2;
у=1;
2)3а-4b=2
5a+4b=14
Робимо точно,як і в першому
8а=16
а=2
Тоді,5×2+4b=14
10+4b=14
4b=14-10
4b=4
b=1.
3)