Знайти площу кругового сегменту , якщо радіус круга дорівнює 6 см , а дуги містить 150°


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмич Дима.

Ответ:

15π - 9 (cм²)

Объяснение:

S(сегмента) = S(сектора) - S(тр)

S(сегм) = (πR² * 150) / 360 - 1/2 * R²sin(150)

S(сегм) = π*36 *150 / 360 - 1/2 * 36 * 1/2 = π *15 - 9 = 15π - 9 (cм²)