У саду в окремі ящики зібрали груші та яблука. Кількість ящиків з яблуками відноситься до кількості

ящиків з грушами як 7:3. Серед наведених чисел укажіть число, яке може виражати загальну кількість ящиків з яблуками та грушами, зібраними в саду. Ответы:А)37; Б)73; В)75; Г)80; Д)84;

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилина Катя.

Ответ:

Объяснение:

7+3=10 значит число кратно 10

подходит только 80

Отвечает Русских Анна.

Ответ:

Объяснение: Нехай ящиків з грушами х. Тоді ящиків з яблуками 7/3·х. Загальна кількість ящиків становитиме х+7/3·х= 10/3·х.

Тільки відповідь Г) дає рішення з цілим числом х:

10/3·х=80

х= 80·3/10

х=24

Всі інші варіанти дають дробове число, що для ящиків неможливо:

х=37·3/10=111/10

х=73·3/10=219/10

х=84·3/10=252/10