1.серед наведених нижче рівнянь укажіть рівняння,коренем якого є число -1а)3х-8=11 б)3х-2=-5

в)3х+1=-8 в)3х+8=12)Серед наведених нижче рівнянь виберіть рівняння,яке рівносильне рівнянню: 2х-3=2а)2х=1 б)2х=-1 в)2х=5 г)2х=63)Запишіть у вигляді рівняння твердження:сума чисел 2х і 5 дорівнює 10 2ха)2х*5=10 б)2х+5=10 в)2х-5=10 г) ----=10 5

Ответы на вопрос

Отвечает Шишкина Аня.

3x=-5+2     3x=-3  x=-1  (б)
2x=5 (в)