У коробці лежать 3 червоних,2 синіх і 4 зелених олівці.Яка ймовірність,що довільно витянутий

олівець не буде червоний.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кайстро Галина.

Количество всевозможных событий: n = 3+2+4 = 9

Количество благоприятных событий: m = 2 + 4 = 6

Вероятность того, что наугад вынут карандаш не будет красным, равна

P = m/n = 6/9 = 2/3