СРОЧНООО, ДАЮ 30 БАЛОВ. Тіло рухається за законом s(t)=t³+3t². Знайдіть швидкість і прискорення в

момент часу t =1c (s-шлях у метрах, t-час у секундах)

Ответы на вопрос

Отвечает Коновальчук Юлія.

Ответ: 9 м/с и 12 м/с²

Объяснение:

Використовуючи фізичний зміст похідної, отримаємо

v(t) = s'(t) = 3t² + 6t

v(1) = 3 · 1² + 6 · 1 = 3 + 6 = 9 м/с.

a(t) = v'(t) = 6t + 6

a(1) = 6 · 1 + 6 = 12 м/с²