Знайдіть значення виразу ( 1/3 корень 24) ^2 -1/2( під корнем 24) ^6


Ответы на вопрос

Отвечает Майорова Пелагея.

Ответ:

Объяснение:

(1/3√24)²-1/2(√24)⁶= (√24/9)²-1/2*24³= 24/9-6912= -62184/9= - 20728/3= -6909 1/3

Отвечает Шумов Алексей.

Відповідь: перевiрте умову. Фото