(15x + 2y = 7,(2x - y = 6.решите плис,розпишіть​


Ответы на вопрос

Отвечает Баклушина Милена.

(15x+2y=7 | (15x+2y=7

(2x-y=6 |2 (4x-2y=12

складемо і розв'яжемо рівняння

15x+2y+4x-2y=7+12

19x=19

x=19÷19

x=1