Скільки розв'язків має рівняння 4х+1=4х+2 і розвяжи його


Ответы на вопрос

Отвечает Крупин Андрей.

0х=2-1

0х=1

корней нет..................

Отвечает Кошля Аліна.

Объяснение:

4х+1=4х+2

4х+1-4х-2 =0

-1=0

рівняння не має розв'язання