У книжковій шафі було в 6 разів більше книжок , ніж на стажеркці . Після того як із шафи взяли 46

книжок , а з стажерки 18 , на стажерці залишилось 97 книжок менше , ніж у Шкафі . Скільки книг будо в шкафі , а скільки на стажерці спочатку ? Розв’язання рівнянням

Ответы на вопрос

Отвечает Вольф Арина.

Пусть х книг было на этажерке, тогда 6х книг было в шкафу. Уравнение:

6х - 46 = х - 18 + 97

6х - х = 46 + 79

5х = 125

х = 125 : 5

х = 25 книг - было на этажерке

6 · 25 = 150 книг - было в книжном шкафу

Вiдповiдь: 150 книг було в шкафi i 25 книг на стажерцi.