Прошу помогите с задачей !!!!У книжковий шафи було в 6 раз бильше книжок,ниж на етажерци.Писля того

як с шафи взяли 46 книжок,а з етажерки 18,на етажерци залишилось на 97 книжок меншу ниж у шафи.Скильки книг було в шафи,а скилькы на етажерци спочатку.

Ответы на вопрос

Отвечает Лаптев Владимир.
Було на етажерці х
було у шафі 6х
стало на етажерці х-18
стало на шафі 6х-46
складемо рівняння
(6х-46)-(х-18)=97
6х-46-х+18=97
5х-28=97
5х=97+28
5х=125
х=125:5
х=25 було на етажерці
25*6=150 було у шафі
============================================
1 0