ДАЮ 20 БАЛОВ!!! Вкладник відкрив у банку депозит на 20 000 грн, а через 3 роки, закриваючи

депозит, отримав 17 280 грн. Який відсоток річних нарахував банк?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шульга Антон.

Ответ:

6450 грн

Объяснение:

А = 20000 (1+15/100)^2 = 26450

26450-20000 = 6450