СРОЧНО!!! ЗАДАНИЕ НА 20 БАЛОВ!!!!! Вкладник поклав у банк 1400 грн. на два різні рахунки. За

першим із них банквиплачує 4% річних, а за другим - 5%. Через рік вкладник отримав 68грн відсотковихгрошей. Скільки грошей поклав вкладник у банк на кожний рахунок?​

Ответы на вопрос

Отвечает Череватова Виталина.

Дано:

X-гроші на першому рахунку

Y-гроші на другому рахунку

a-річні першого рахунку=4%

b-річні другого рахунку=5%

M-отримані гроші=68

Розв'язання:

Xa+Yb=M

0.04X+0.05Y=68

4X+5Y=6800

4(X+1.25Y)=6800

X+1.25Y=1700; X+Y=1400

X-X+1.25Y-Y=1700-1400

0.25Y=300

Y=300*4=1200

X=1400-1200=200

Відповідь:

Перший рахунок - 200 грн.

Другий рахунок - 1200 грн.