Вкладник поклав у банк 30 000 грн під деякий відсоток річних. Через два роки на його рахунку стало

36 300 грн. Під який відсоток річних вкладник поклав гроші?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сабыржан Балнур.

Ответ:

21%

Объяснение:

30000 грн треба поділити на 100. Ви отримаєте 1%, тобто 300 грн. Потім від 36300 грн відбираєте 30000 грн, отримуєте 6300 грн. 6300 грн ділите на 300 і отримуєте 21%. Я так вирішував.

Отвечает Миллер Феликс.

Ответ:под 10% годовых, потому что первый год общее накопление составит 30000*110%=33000 и второй год 33000*110%=36300

Решение: 30000*х*х=36300

Х*х=1.21

Х=1.1

Объяснение: