Ширина на 4см. Менше за його довжину. Ширину збильшили на 2см.а довжину зменшили на 2 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Шулешко Юльчик.
Ширина і довжина стали одинакові
Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

ширина и довжина рівні

Объяснение:

х-ширина. (х+4)- довжина

1) х+2- ширина після змін

2) х+4-2=х+2- довжина після змін

х+2=х+2