знаменник дробу був на 2 більше від чисельника після того як чисельник збільшили в 3 разы, а

знаменник збільшили на 67, отримали дріб 1/8. знайти початковий дріб.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ростовский Роман.

Ответ:  была задана дробь 1/2 .

\frac{a}{a+2}\; \; \to \; \; \; \frac{3\cdot a}{a+2+67}=\frac{1}{8}\\\\24a=a+69\\\\23a=69\\\\a=3\; \; ,\; \; \; (a+3)=6\\\\Otvet:\; \; \frac{a}{a+3}=\frac{3}{6}=\frac{1}{2}