СРОЧНО!!!!! Пожалуйста помогите, на завтра надо, даю 100 балов!!!!! Чисельник звичайного

нескоротнього дробу на 6 менший від знаменника. Якщо знаменник початкового дробу збільшити в 7 разів, а чисельник на 2, то дістанемо дріб, що дорівнює 1/11. Знайдіть початковий дріб

Ответы на вопрос

Отвечает Пафиков Виктор.

Відповідь:

5/11

Пояснення:

Нехай маємо початковий дріб (х-6)/х, тоді

(х-6+2)/7х=1/11

11(х-4)=7х

11х-44=7х

4х=44

х=11

початковий дріб 5/11