Дана арифметична прогресія (an): a1=-1,4; d=0,5.Знайдіть дев’ятий член прогресії


Ответы на вопрос

Отвечает Панюшкина Мария.

a_9=a_1+8d=-1{,}4+8\cdot 0{,}5=-1{,}4+4=2{,}6