Знайдіть перший член і різницю арифметичної прогресії, якщо а1+а6=-12.6 а5-а2=-9


Ответы на вопрос

Отвечает Литвиненко Никита.

A1+a1+5d=-12,6

A1+4d-a1-d=-9=>3d=-9=> d=-3

2a1+5×(-3)=-12,6

2a1=2,4

A1=1,2