СРОЧНО ! Знайдіть чотири перших члени арифметичної прогресії (an), якщо a1 = 1,5, d = -0,4


Ответы на вопрос

Отвечает Сатановська Вікторія.

Ответ:

Объяснение:

а2=а1+d=1,5+(-0,4)=1,1

а3=а2+d=1,1+(-0,4)=0,7

a4=a3+d=0,7+(-0,4)=0,3