23. Знайдіть міри центральної тенденції вибірки:1) 6, 6, 8, 10, 11, 13, 14, 14, 15, 23;​


Ответы на вопрос

Отвечает Бондаренко Оксана.

Объяснение:

M - мода вибірки, m - медіана, S - середнє значення вибірки.

M = {6, 14} , бо значення 6 і 14 трапляються найчастіше

m = 11, бо воно ділить вибірку навпіл

S = (6*2+8+10+11+13+14*2+15+23)/ 10 = 120 / 10 = 12