Знайти для функції f(x)=6x^5+2x-3 ту первісну,графік якої проходить через точку А(1;-3)


Ответы на вопрос

Отвечает Ковальчук Владислав.

Ответ:

Объяснение:

за таблицею інтегралів знаходимо первісну див. таблицю інтегралів ( довго розписувати)

первісна функції  х^6+x^2-3x+С

підставимо значення і знайдемо константу

1^6+1^2-3*1+C=-3

2-3+C=-3

-1+C=-3

C=-2

Відповідь x^6+x^2-3x-2