Функцію задано формулою y = -2x + 7. Знайдіть: 1) Значення функції, якщо значення аргументу

дорівнює 5; 2) значення аргументу, якщо значення функції дорівнює 3.

Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко София.

Відповідь:

1) y = -3

2) x = 2

Пояснення:

1)y = -2 × 5 +7                 2) -2x+7=3

 y = -10 + 7                         -2x = -4

 y = -3                                   x = 2

Отвечает Дикарева Карина.

Ответ: 1) у(5)=-2*5+7=7-10=-3;

2) 3=7-2*х⇒2*х=4⇒х=2.

Объяснение: