Число 8 є коренем рівняння x²+k x -16 = 0 знайти значення k і другий корінь рівняння срочноо​


Ответы на вопрос

Отвечает Dey Nastya.

Ответ:

Объяснение:

x²+kx-16=0    ,x1=8

{x1*x2=-16

{x1+x2=-k

{8*x2=-16 //:8

{8+x2=-k

{x2=-2

{k=-6

OTBET: x2=-2   ;  k=-6

prowierka:

(-2)²-6(-2)-16=4+12-16=0