Визначте кількість коренів рівняння: 0,5х2 - 2 = 0


Ответы на вопрос

Отвечает Нейман Полина.

Визначте кількість коренів рівняння: 0,5х2 - 2 = 0

Розв'язання:

х^2-4=0

х^2=4

х1= + 2

х2= - 2

Відповідь:х1=2;х2=-2.

Рівняння має два корені.