Знайти п՚ятий член геометричної прогресії, якщо другий член дорівнює 8, а четвертий дорівнює 2. (q

> 0)

Ответы на вопрос

Отвечает Репников Андрей.

\left \{ {{b_{4}=2 } \atop {b_{2}=8 }} \right.\\\\:\left \{ {{b_{1}*q^{3}=2} \atop {b_{1}*q=8 }} \right.\\ -----\\q^{2}=\frac{1}{4}\\\\q_{1,2}=\pm\frac{1}{2} \\\\1)b_{5}=b_{4}*q_{1}=2*\frac{1}{2}=1\\\\2)b_{5}=b_{4}*q_{2} =2*(-\frac{1}{2})=-1