Число -2 э коренем квадратного рівняння 3x^2-4x-t=0.знайдіть другий корінь рівняння і значення t


Ответы на вопрос

Отвечает Кириленко Мария.

По теореме Виета

x₁+x₂=4/3

x₁=-2

x₂=(4/3)-(-2)=(4/3)+2=(4/3)+(6/3)=10/3

По теореме Виета

x₁·x₂=-t/3

(-2)·(10/3)=-t/3

t=20