Складіть квадратне рівняння з цілими коефіцієнтами, корені якого дорівнюють -0,7 і 5


Ответы на вопрос

Отвечает Бердиев Тимофей.

Оскільки квадратне рівняння вигляду ax^2+bx+c=0 можна представити у вигляді a(x-x_1)(x-x_2)=0, і приймаючи до уваги, що коефіцієнти a,b,c - цілі, то в якості значення коефіцієнта а краще взяти a = 10.

10(x+0{,}7)(x-5)=(10x+7)(x-5)=10x^2-43x-35=0

Отвечает Тупальская Алина.

Ответ:

Объяснение:

............................