Чому дорівнює добуток коренів рівняння: х2 - 20х-99=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Воробьёва Вера.

Ответ:

x² - 20x - 99 = 0

D = 400 + 396 = 796,

2 \sqrt{199}

x1,2 =

 \frac{20 +  - 2 \sqrt{199} }{2}