Знайдіть перший член арифметичної прогресії (xn), якщо x2 = 52, x3 = 64


Ответы на вопрос

Отвечает Красиков Даня.

Ответ:

40

Объяснение:

d=x3-x2=12

x1=x2-d=52-12=40