2x²-3=(5x-4)(2x-3) розв'яжіть рівняння(тут є дискримінант)​


Ответы на вопрос

Отвечает Хлопина Полина.

Ответ: x_{1}=1,x_{2}  =\frac{15}{8.}

Объяснение:

2x^{2} -3=(5x-4)*(2x-3)\\2x^{2} -3=10x^{2} -23x+12\\8x^{2} -23x+15=0\\D=49,\sqrt{D}=7\\x_{1}=1,x_{2}  =\frac{15}{8} .