Обчисли найменше значення лінійної функції y=6x+1 на відрізку[-1;1], не виконуючи побудови


Ответы на вопрос

Отвечает Акуневич Антон.

Ответ:

-5

Объяснение:

y=6x+1,  x є [-1;1]

y=kx+b; k=6;b=1

k>0 - значить функція монотонно зростає, і її найменше значення досягається в крайній лівій точці, тобто в -1

y(-1)=6*(-1)+1=-6+1=-5