Знайди, не виконуючи побудови, координати точки перетину графіків лінійних функцій: y=x+5 і y=6x−5 .


Ответы на вопрос

Отвечает Закиев Камиль.

y=x+5 і y=6x−5

x+5=6x−5

-5x=-10

5x=10

x=2

y=2+5=7

Ответ: (2;7)